День пам'яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 21.02.2024 14:00

20 лютого в Україні вшановують пам'ять Героїв Небесної Сотні. Цього дня згадують про подвиг учасників Революції Гідності 2013–2014 років та вшановують пам'ять полеглих під час протестів на Майдані.

У Скалі-Подільській, у сквері перед монументом Небесній Сотні, відбувся мітинг-реквієм «Майдан стогнав, а Сотня в небо йшла…». До учасників заходу звернувся  селищний голова Ігор Лобода, закликаючи  пам’ятати тих, хто віддав свої життя за гідне майбутнє України.

Отець Василь Германюк та ксьондз Віктор Голуб відслужили панахиду, помолилися спільно з присутніми за душі усіх полеглих. Учасники заходу запалили лампадки і поклали квіти до пам’ятника  Небесній Сотні та до фотопортретів загиблих земляків на Алеї Слави.

Лейтмотивом виступу ведучих заходу, аматорів будинку культури, учнів мистецької школи і учасників стали пам'ятні, героїчні сторінки історії лютневих подій 2014 року. Вся Україна молитвою зустрічає десяту річницю розстрілу Майдану, віддає шану Героям Небесної Сотні. Новітні Герої ціною власного життя захищають святу українську землю від рашистів. Спільно переможемо московське зло, відновимо територіальну цілісність України.  Вічна пам’ять  полеглим Героям.