Громада попрощалася з Володимиром РОСТКОВИЧЕМ

Дата: 26.02.2024 14:28

Знову надійшла трагічна й гірка звістка про загибель мешканця нашої громади - уродженця села Нивра Володимира РОСТКОВИЧА. В офіційному повідомленні Чортківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки вказано, що наш земляк  помер  22 лютого 2024 року перебуваючи на лікуванні у госпіталі...   Навчався у місцевій школі. З часом – відслужив армію. Робітничий фах отримав у Тернопільському профтехучилищі. Однак життя внесло свої корективи: Володимир трудився у колективному господарстві, попробував і заробітчанського хліба. Мусив дбати про сімю, рідний дім.

Свідомо став на захист Української держави від російського агресора.

Домовину з прахом  Героя доправили до рідної домівки  24 лютого. Односельці зустріли траурну процесію навколішки з квітами та запаленими лампадками.

25 лютого відбувся чин поховання, який  здійснили священники Української православної церкви. У прощальному слові митрофорний  протоієрей, благочинний Борщівського благочиння ПЦУ о.Іван Яворський   закликав присутніх  обєднати свої зусилля заради допомоги армії, пам’ятати про жертовність воїнів, таких як Володимир РОСТКОВИЧ, бо своє серце та життя вони  віддають за кожного з нас.  Земляки повинні пам’ятати про його відданість Українській державі і дарувати його  душі  прощення і щиру молитву. Памятаймо про це щохвилини. Володимир залишив по собі добру пам'ять.

У скорботі залишаються мама, дружина з дітьми,  близькі та побратими. Розділяємо з вами біль непоправної втрати. Ваша рана невигойна.

Небесний Легіон Воїнів Світла поповнився ще одним нашим земляком. Бороніть, хлопці,  і надалі нашу землю.

Молімося за його душу, пам’ятаймо про нього. Герої не вмирають!

Слава Україні!