«В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля»

Дата: 09.03.2024 13:30

Ці та інші  слова українського Пророка Тараса Шевченка, написані понад сотню літ тому, актуальні нині, як ніколи. Жорстока троща триває на багатьох напрямках. Але Україна  не здається, завдяки вам, Героям  ХХІ століття, патріотам своєї держави. Україна зранена, поруйнована. Скільки  тривожних днів та страшних ночей із значними жертвами ми з вами пережили разом. Разом плачемо за кожним загиблим Воїном, кожним безвісти пропалим.  Там, у районі бойових дій,  воїнам  ЗСУ  сили духу додає комусь вишиванка, комусь – дитячий малюнок, комусь дорога мамина ладанка. Та усім їм, українським захисникам та захисницям, дороге Шевченкове слово, поетичні рядки Симоненка чи Ліни Костенко…  Вірмо:усе буде – Україна. Молімося на неї, молімося за неї, за її оборонців, за її світле майбутнє. У ці березневі дні ми намагаємось осягнути  мудрість   глибинної поезії Тараса Григоровича, який назвав і наших ворогів,  і наших друзів.   У ці  Шевченкові дні ми не забули про Тебе, Тарасе.

Селищний голова Ігор Лобода, представники депутатського корпусу, виконкому, освіти та культури, старости сіл  поклали живі квіти  до пам’ятного хреста на честь Тараса Шевченка,  до пам’ятника Великому  Кобзареві - у Бурдяківцях та до погруддя – у Лосячі.