Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Дата: 17.03.2024 08:00

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята, яке щорічно відзначається у третю неділю березня!  У нелегкий час, коли наш край разом з усією Україною протистоїть ворожій агресії, дякуємо кожному за відповідальне ставлення до своїх обов’язків, копітку, але вкрай необхідну роботу, яку ви виконуєте щодня на благо людей!

Своєю працею ви забезпечуєте життєдіяльність громади, створюєте належні умови для його жителів, невтомно піклуєтесь про охайність та привабливість  наших парків та скверу, вулиць, дитячих майданчиків та доріг. Попри нинішні  негаразди й труднощі, працівники галузі докладають усіх зусиль, щоб  благоустрій був  забезпечений.

І все це в нашій громаді на належному рівні забезпечують працівники Скала-Подільського комбінату комунальних підприємств та ДП «Благоустрій». Усе більше послуг надають приватні підприємці, особливо з  перукарства,  ремонту одягу і взуття, побутової техніки, виготовлення  виробів з граніту та іншого, без чого немислиме сучасне життя.

Дякую вам за таку цінну роботу, де кожен із вас – на своєму місці.  Бажаю міцного здоров’я, добробуту, родинного щастя,  душевного тепла, професійних успіхів і нових трудових здобутків, здійснення всіх життєвих планів і сподівань, миру й злагоди!  Поваги і шани вам від людей.

Селищний голова                                                     Ігор ЛОБОДА