Громадські слухання містобудівної документації

Дата: 28.03.2024 08:27

Скала-Подільська селищна рада проводить громадське слухання містобудівної документації.

Назва містобудівної документації – детальний план території для влаштування відкритих складів готової продукції дробарного цеху за межами населеного пункту с. Бурдяківці Чортківського району Тернопільської області.

Замовник – Скала-Подільська селищна рада.

Виконавець – ТОВ «ГЕОЗЕМСЕРВІС» м. Тернопіль.

Підстава розроблення – рішення Скала–Подільської селищної ради від 20 лютого 2024 року № 1530/26-2024.

Місце ознайомлення – смт Скала-Подільська, вул. Івана Франка, 2Е (приміщення селищної ради – відділ архітектури, містобудування, земельних ресурсів, економічного та аграрного розвитку селищної ради) та на сайті https://skalapodilska-gromada.gov.ua.

Порядок і час ознайомлення – всі дні, крім суботи та неділі, з 9:00 до 16:00 год.

Відповідальна особа – начальник відділу Калуцький Василь Дмитрович,

тел. 0672794880.

Пропозиції (зауваження) – відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», пропозиції (зауваження) подають громадяни у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом до Скала - Подільської селищної ради і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Проведення громадських слухань – 30 квітня 2024 року о 11:00 по вул. Івана Франка, 2Е в смт. Скала-Подільська, Чортківський р-н, Тернопільська обл., приміщення селищної ради.

селищний голова             Ігор ЛОБОДА

Пояснювальна записка Бурдяківці кар'єр