Купуй українське-працюй на Перемогу!

Дата: 28.03.2024 10:46

26 лютого 2024  року підписано спільну заяву між Урядом України та українськими підприємцями в рамках презентації нової економічної платформи «Зроблено в Україні», яка стане майданчиком для постійного прямого діалогу держави та підприємців.

Запуск масштабної програми з підтримки українського виробника й укладення двосторонньої декларації між  бізнесом та урядом слугуватиме формуванню сприятливого інвестиційного клімату в Україні. Щоб Україна мала весь необхідний ресурс для швидкої перемоги в російсько-українській війні, мають перемагати також українські товари, українські послуги, українське споживання та український експорт, тобто українські підприємці.

Уряд запроваджує нову державну політику «Зроблено в Україні», яка вміщує кілька основних напрямів для розвитку українського бізнесу. Йдеться про стимулювання попиту на українські товари – від держави та приватного сектору, сприяння інвестиціям в реальний сектор: дешеві гроші, приєднання до мереж і розвиток промислової інфраструктури, компенсація інвестицій через податки. та розвиток несировинного експорту.

Сектор економічного та аграрного  розвитку