Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги

Дата: 01.04.2024 12:07

25 – 27 березня 2024 року на базі Скала-Подільського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» проходив ІІ територіальний етап всеукраїнських змагання «Пліч- о- пліч Всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої  освіти нашої громади.

Проєкт «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбувається за ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Це - наймасштабніші учнівські змагання країни серед учнів закладів загальної середньої освіти, які проходять під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!»

Участь у змаганнях взяли команди з наступних видів спорту:

Футзал:

• «Лідер» Скала-Подільського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»;
  • «Bedrocx» Лосяцької ЗОШ І-ІІ ступенів;
  • «Збручани» Бурдяківської гімназії.

Волейбол (дівчата):

• «Олімпійський гламур» Лосяцької ЗОШ І-ІІ ступенів;

Волейбол (юнаки):

• «Торнадо» Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • «Mavic» Лосяцької ЗОШ І-ІІ ступенів.

25 березня відбулось урочисте відкриття за участю селищного голови Скала-Подільської ТГ Ігоря Лободи, заступника селищного голови Андрія Чокана, майстра спорту з вільної боротьби Сергія Недокоса. Після відкриття були проведені змагання з футзалу серед юнаків.  Перше місце виборола команда «Лідер» Скала-Подільського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», друге місце – «Лідер» Скала-Подільської ЗОШ І-ІІ ступенів, третє - «Bedrocx» Лосяцької ЗОШ І-ІІ ступенів.

26 березня проводився благодійний турнір на підтримку ЗСУ серед волейбольних команд «Скала» Скала-Подільського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» та «Торнадо» Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

27 березня змагались волейбольні команди серед юнаків та дівчат.  Місця розподілились наступним чином:

Юнаки

Дівчата

«Лідер» Скала-Подільської ЗОШ І-ІІ ступенів – І місце

«Торнадо» Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів – ІІ місце

«Олімпійський гламур» Лосяцької ЗОШ І-ІІ ступенів – ІІ місце

«Mavic» Лосяцької ЗОШ І-ІІ ступенів – ІІІ місце

Кожна з команд продемонструвала свій стиль гри, свій бійцівський характер та неабияку волю до перемоги.

В перервах між матчами виступали дівчата – черлідери зі Скала-Подільського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» та Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Три команди із двох закладів освіти Скала-Подільської ТГ будуть представляти Скала-Подільську громаду на ІІІ (районному) етапі всеукраїнських змагань «Пліч- о- пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Тож, побажаємо їм вдалої гри та здобуття перемоги!