Відкриття центру соціально-психологічної підтримки "Простір життя "

Дата: 10.04.2024 10:54

Громадською спілкою "Центр відповідальної гри" (RGC)відбулось відкриття спеціалізованого центру  соціально-психологічної підтримки людей з ігровою залежністю  "Простір життя ".

Центр "Простір життя " створено з метою надання комплексної соціальної, психологічної та юридичної допомоги людям із ризиком ігрової залежності, їхнім сім’ям та близьким, це  простір,  в якому люди, які зіштовхнулися з проблематикою залежності від азартних ігор зможуть отримати комплексну допомогу, а також прослухати курс лекцій з даної тематики.

Послуги закладу будуть спрямовані на різні категорії людей — як тих, які тільки починають втрачати контроль над своєю азартною грою та не визнають проблеми, так і  тих, які вже мають виражену залежність.

Завданням  центру є своєчасна та правильна діагностика, а також складання та реалізація індивідуальної програми психологічної підтримки, спрямованої на формування стійкої мотивації до одужання, психологічних змін та повернення в соціум.

Контакти Простору життя: 01032, м. Київ, вул. Назарівська, 11.

Гаряча лінія: 0 (800) 336-105 (дзвінки по Україні безкоштовні).