Подали руку допомоги

Дата: 16.04.2024 08:59

Останнім часом російські агресори  надзвичайно жорстоко обстрілюють та бомбардують Харків.  Знищуються об’єкти, які не мають жодного стосунку до військово-промислового комплексу, - школи, дитячі садки, поліклініки… Значно пошкоджені об’єкти критичної інфраструктури. Через відсутність електроенергії не працювало метро, погодинно подавалася вода.  Щоби  знизити  ризики соціально-економічного характеру для 1,5-мільйонного міста, Тернопільщина подала руку допомоги Харкову:

напередодні вихідних громади області збирали генератори для закладів та установ міста. Долучилися до доброї справи і працівники апарату  Скала-Подільської селищної ради.  За зібрані кошти (понад 14 тисяч гривень) придбано бензиновий генератор потужністю 3,2 кВт для харків’ян.