Результати громадських слухань

Дата: 30.04.2024 14:14

Скала-Подільською селищною радою завершено процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до містобудівної документації:

Для участі у слуханнях зареєструвалось 5 осіб.

Під час громадського обговорення до Скала-Подільської селищної ради пропозиції та зауваження не надійшло щодо зазначеної документації.

Підсумками обговорення учасники громадських слухань одностайно, 5 голосами «за», ухвалили таку резолюцію:

«Згідно з Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядком проведення громадських слухань визначено постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року №555. Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», комісія направляє документацю «Детальний план території для влаштування відкритих складів готової продукції дробарного цеху за межами населеного пункту с. Бурдяківці Чортківського району Тернопільської області »

- винести на розгляд чергової сесії Скала-Подільської селищної ради для подальшого затвердження».