Шановні споживачі послуг водопостачання!

Дата: 21.05.2024 09:12

В звязку із зменшенням загального рівня води по Україні, просимо ВАС економно ставитись до використання води та зменшити її використання в побуті і в поливі присадибних ділянок.

Будуть проводитись рейди по перевірці використання води та застосовуватись штрафні санкції в таких розмірах:

- для фізичних осіб – від 50 до 150 неоподаткованих мінімумів доходів громадян;

- для посадових та юридичних осіб – від 200 до 250 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Особливо строго будуть вживатись заходи до осіб, які не мають встановлених вузлів обліку використання води, тобто лічильників.

Вода – джерело життя і одне з найцінніших багатств людини. Від води залежить не просто нормальне життя, а й саме існування людства. Тому просимо ВАС поставитися з розумінням до нашого прохання.

АДМІНІСТРАЦІЯ ККП