До уваги жителів громади

Дата: 11.06.2024 08:48

Тверді побутові відходи (ТПВ) — це відходи, які утворюються в процесі життєдіяльності людини і накопичуються у житлових будинках, громадських, навчальних, лікувальних, торговельних та інших закладах. За більш відомою та вживаною в побуті класифікацією ТПВ можна назвати відходами споживання, тобто це ті відходи, що утворюються як безпосередньо в домашніх господарствах, так і в комунальній сфері в цілому.

До вартості послуг перевізника ТПВ включено розрахунок витрат за вивезення лише твердих побутових відходів, до яких відносять:

• картон, папір газетний, пакувальний або споживчий;
  • різного роду тара (дерев’яна, скляна, металева, пластикова);
  • предмети та вироби з дерева, металу, скла, пластмаси та інших матеріалів, що вийшли з ужитку або втратили споживчі властивості;
  • залишки овочів та фруктів, харчові та кухонні відходи;
  • вироби зі шкіри та текстилю (взуття, одяг та ін.)

Опале листя та гілля не є твердими побутовими відходами, оскільки не є продуктом життєдіяльності людини і відноситься ДО СФЕРИ БЛАГОУСТРОЮ. До ТПВ також не відносяться будівельні відходи, великогабаритна побутова техніка та меблі. Гілля, листя, ремонтні відходи, меблі та ін., власник відходів зобовязаний вивезти на звалище самостійно.