Скала-Подільська селищна рада - територіальна громада

Тернопільська область, Чортківський район

Шановні мешканці громади, наші гості!

Дата: 23.06.2024 10:30

Фото без опису

День Святої Трійці – одне з головних християнських свят. Свято сходження Святого Духа  до апостолів є днем становлення Християнської церкви.  Цієї літньої днини  разом із розмаєм  в наші домівки входить висока Божа благодать. Вікові традиції українського народу наповнюються цього дня соковитими зеленими барвами, символізуючи оновлення та розквіт життєвих сил.

Свято Трійці є торжеством віри в Бога, духовності та моральності, надає нам сили жити, бути впевненим. У цей складний час не даймо зневірі запанувати над нашими бажаннями жити і трудитися у незалежній Українській державі.

Зичу всім щастя, добробуту, тепла і миру у вашому домі. Хай Дух Святий надихає всіх вас на добрі справи, наповнює серця любов’ю до ближніх, вселяє впевненість у майбутньому, наблизить перемогу над нашими ворогами, дасть сили нашим захисникам.

З повагою селищний голова                                 Ігор ЛОБОДА