Скала-Подільська селищна рада - територіальна громада

Тернопільська область, Чортківський район

Дорогі краяни!

Дата: 05.07.2024 12:55

Фото без описуФото без опису

Звістка про те, що втрачено зв'язок із воїном Збройних Сил України, нашим земляком, Олегом Красноперою,  який був на передовій  лінії оборони країни з російськими загарбниками, надійшла до нашої громади ще наприкінці минулого року. Кілька важких місяців очікувань та сподівань, надія на добру звістку… Однак, війна жорстока та невблаганна.

Цими днями прикра  новина сколихнула усю громаду:  24 грудня 2023 року при виконанні бойового завдання, будучи відданим військовій присязі на вірність українському народові,  на території Луганської області загинув солдат, стрілець 3 стрілецького відділення 2 стрілецького взводу 3 стрілецької  роти однієї з військових частин  КРАСНОПЕРА Олег Васильович, 1979 року народження, уродженець  Бурдяківців.

Депутатський корпус селищної ради, виконавчий комітет, працівники апарату та я особисто висловлюємо слова щирого співчуття рідним та близьким Олега Васильовича, розділяємо біль їх непоправної втрати та схиляємо голови у глибокій скорботі.

Дорогі рідні, схиляємо голови перед  вашою безмірною втратою.  Ми пишаємося, що  наш земляк - справжній чоловік, патріот, воїн. Доземний  уклін!

Просимо Господа прийняти  світлу душу Олега  до Царства Небесного.

Вічна пам'ять Герою!

Слава Україні!