До відома громади!

Дата: 17.12.2024 09:39
Кількість переглядів: 56

Фото без опису

Витяг з протоколу №3-2024 засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії від 18 листопада 2024 року м. Тернопіль

1.3.Власникам особистих селянських господарств:

1.3.1.Виконувати положення Ветеринарно-санітарних вимог утримання птиці в особистих селянських господарствах, затверджених наказом Державного департаменту ветеринарної медицини Міністерства аграрної політики України від 19.12.2006 N 100 (z0042-07), зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 19.01.2007 за N42/13309.

Термін - постійно

1.3.2.Придбання інкубаційних яєць, добового молодняку тощо здійснювати тільки за наявності відповідних ветеринарних документів в осіб чи підприємців, які реалізують птахопродукцію, керуючись чинними Правилами ветеринарно-санітарної експертизи яєць свійської птиці (z0850-01), затвердженими наказом Головного державного інспектора ветеринарної медицини України від 7 вересня 2001 року N 70 (z0849-01) та зареєстрованими Міністерством юстиції України 27 вересня 2001 року 3aN 850/6041.

Термін - постійно

1.3.3.Придбана птиця повинна пройти профілактичний карантин.Для цього її утримують окремо від загального птахопопоголівя протягом 30 днів. У період карантину власник повинен повідомити спеціаліста ветеринарної медицини про придбання птиці, виконувати надані ним рекомендації щодо утримання птиці в цей період та  сприяти проведенню необхідних лабораторних досліджень птиці тощо.

Термін - постійно

1.3.4.Здійснювати господарські та ветеринарні заходи, які забезпечуватимуть попередження виникнення захворювання птиці.

Термін - постійно

1.3.5.На вимогу спеціалістів ветеринарної медицини надавати домашню птицю для проведення клінічного огляду.

Термінпостійно

1.3.6.Виконувати вказівки спеціалістів ветеринарної медицини та проводити ветеринарно-санітарні заходи з профілактики та боротьби з грипом птиці.

                                                   Термінпостійно

1.3.7.При будь-яких проявах захворювань у птиці - негайно інформувати начальника районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області.

Термінпостійно

1.3.8.При виконанні ветеринарно-санітарних заходів чітко виконувати вказівки спеціалістів ветеринарної  медицини ,надавати їм всебічну допомогу, сприяти у проведенні щеплень птиці, взятті крові для необхідних лабораторних в проведенні дезінфекції, дератизації, дезінсекції тощо.

Термін - постійно

1.3.9.Власники птиці особистих селянських господарств спільно з фахівцями ветеринарної медицини зобов'язані проводити заходи щодо профілактики і ліквідації заразних хвороб птиці, передбачені Законом України "Про ветеринарну медицину" (2498-12),нормативно-правовими актами Державного департаменту ветеринарної медицини Міністерства аграрної політики України.

Термін - постійно

2.4.Власникам тварин, керівникам господарств незалежно від форм власності:

2.4.1.Дотримуватись діючих правил утримання домашніх тварин.

Термін - постійно

2.4.2.Виконувати вимоги щодо ідентифікації тварин, що їм належать, у тому числі котів, собак та інших дрібних домашніх тварин, які ідентифікуються за допомогою мікрочипів.

Термін - постійно

2.4.3.Доставляти собак і котів в установи ветеринарної медицини для клінічного огляду і профілактичного щеплення проти сказу. Всі собаки і коти, підлягають обов’язковому щепленню проти сказу.

Термінпостійно

2.4.4.Для охорони тваринницьких ферм, гуртів, отар, табунів використовувати лише вакцинованих проти сказу собак, вживати заходів щодо недопущення диких хижаків в місця розташування свійських тварин.

Термінпостійно

2.4.5.Про кожний випадок укусу свійських тварин дикими хижаками, бродячими чи здичавілими собаками або котами, а також при підозрі на захворювання тварин сказом негайно повідомляти ветеринарного спеціаліста, який обслуговує господарство, населений пункт та негайно ізолювати таких тварин.

Термін - постійно

2.4.6.Собаки, коти та інші тварини, що покусали людей чи тварин, повинні бути негайно доставлені їх власниками (підприємством, установою, організацією та ін.) або особами, які займаються відловом бродячих собак та котів, в найближчу установу державної ветеринарної медицини для огляду та карантинування упродовж 10 днів. В окремих випадках, при наявності загородженого двору або приміщення, з дозволу установи державної ветеринарної медицини тварина, що покусала людей або інших тварин, може бути залишена під розписку у власника при умові, що він зобов'язується утримувати її на прив'язі або в ізольованому приміщенні упродовж 10 днів і дозволяти спеціалісту ветеринарної медицини здійснювати нагляд за цією твариною.

Термінпостійно


« повернутися до розділу «Новини»

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь