Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

Визначна перемога учнів Скала-Подільської ДМШ

    Учні нашої школи черговий раз прославили Скалу-Подільську, здобувши два Гран-прі на Всеукраїнському дитячо-молодіжному фестивалі-конкурсі мистецтв «Осіннє рандеву» , який проходив 11 листопада у Хмельницькій обласній філармонії за підтримки Хмельницького міського голови Олександра Симчишина. Організатори фестивалю-конкурсу були Хмельницька міська рада, Управління молоді та спорту Хмельницької міської ради та громадська організація ХММО «Спалах». Головою журі була народна артистка України Ясіновська М.І. , а членами журі – провідні викладачі навчальних закладів України.
    Найвищі нагороди «Гран-прі» отримали у номінації «хореографія» – наш танцювальний колектив «Еверест», керівник Коцемір Руслана Ігорівна та у номінації «вокал» - Кустіцька Софія , викладач Черсак Галина Василівна. За результатами виступів наші діти запрошенні у фінальний Гала-концерт, який відбудеться у м.Києві 2 грудня в театрі ім.І.Франка. 
    Моя щира подяка викладачам, які доклали великих зусиль та багато свого особистого часу для досягнення такого успіху, також подяка батькам за фінансову підтримку і розуміння. Вітання дітям, які змогли втілити в життя творчі задуми викладачів. Впевнений, що разом ми ще не раз принесемо славу нашій Скалі-Подільській громаді. 

Так тримати! До нових звершень!

Директор ДМШ Кустіцький В.Й.« повернутися до списку новин