Гарна новина ! Наші діти черговий раз прославили Скалу-Подільську !

Дата: 15.02.2017 21:05

Вітаємо  учнів  Скала-Подільської  дитячої  музичної  школи  з  перемогою  у  Першому Міжнародному  конкурсі-фестивалі мистецтв  “Stankovych fest”, який  проходив  з  09  лютого  по  12  лютого  2017  року в  Закарпатті.  Члени  журі  та  учасники конкурсу були  з  України,  Білорусії,  Словаччини,  Угорщини. Польщі  та  Канади.  Головою  журі    був  всесвітньо  відомий український  композитор,  Народний  артист  та  Герой  України,  Заслужений  діяч  мистецтв  України  Станкович  Євген Федорович.
Учні  нашої  школи  довели  свою  майстерність  високими  результатами:  хореографічний  колектив  «Еверест» (керівник Коцемір  Руслана  Ігорівна) – здобув ІІІ  місце,  Баландюк  Антон (викладач  Кустіцький  Віктор  Йосипович) – ІІ  місце, випускниця  нашої  школи  Кустіцька  Валерія  (викладач  Олексюк  Євген  Дмитрович) – І  місце.
Директор  та  педагогічний  колектив  ДМШ висловлює  велику  подяку  за  фінансову  підтримку  батькам  наших  учнів: Андрущак Авеліни,  Басик Вікторії,  Галай Світлани, Коблі Ангеліни, Коцемір Христини,  Кустіцьких  Софії  та  Валерії, Осадчук Катерини, Слободян Катерини, Стецюк Діани,  Шашкіної Христини, Шірінової Ольги, Ющишин Діани, Андрієвської Юлії, Баландюка  Антона.
Дякуємо  за  спонсорську  допомогу  Скала-Подільському  спецкар’єру  (зокрема  Шашкіній  Наталії  Василівні).
Окрема  подяка  батькам,  які  допомогли  супроводити  делегацію  Коблі  Світлані  Олексіївні  та  Басик  Людмилі  Іванівні.
Бажаємо  лауреатам  натхнення, творчого  зросту  та  нових  досягнень !