Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

Нове завдання

Дорогі друзі!
В рамках проекту «Громада на мільйон» ми з вами отримали нове завдання. Протягом сорока восьми годин запровадити в громаді соціальну ініціативу, яка б охопила максимальну кількість населення. 
У Скала-Подільському будинку культури зібралися активісти громади, щоб вирішити поставлене перед нами завдання. Лунало багато ідей: збір одягу для соціально незахищених верств населення, полиця з безкоштовними продуктами для потребуючих в магазинах, яку б міг поповнювати кожен з бажаючих в міру можливостей, допомога одиноким людям похилого віку, тощо.
Шляхом голосування вирішили провести вирізку небезпечних і повалених буревієм дерев у Скала-Подільському парку, а отримані дрова роздати малозабезпеченим сім’ям громади у якості палива. Усі одноголосно підтримали цю ідею, яку першим запропонував Дудник Юрій Павлович, адже ми одночасно вирішуємо кілька питань: розчищення парку і допомога потребуючим. Створено організаційний комітет, який готує все необхідне для старту робіт.
Паралельно, щоб не пропали інші ідеї, які звучали на зібранні, створено ще один організаційний комітет із забезпечення одягом соціально незахищених верств населення.
На даний момент опрацьовуються організаційні моменти в обох комітетах. Результати цієї роботи будуть повідомлені пізніше. Слідкуйте за новинами.
Аліна Червоноока.« повернутися до списку новин