Скала-Подільська селищна рада - територіальна громада

Тернопільська область, Чортківський район

Щодо встановлення меж земельних ділянок та їх закріплення межовими знаками

Дата: 31.01.2018 23:22
Кількість переглядів: 29

Відділ правового супроводу діяльності ОМС та кадрового забезпечення інформує про зміни  встановлення меж земельних ділянок та їх закріплення межовими знаками

Внесено зміни до Інструкції про встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та їх закріплення межовими знаками.

Встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) здійснюється на підставі розробленої та затвердженої технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), технічної документації із землеустрою щодо поділу та об`єднання земельних ділянок або проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки.

Для закріплення меж земельної ділянки на вибір замовника використовуються 3 (раніше–1)

види межових знаків:

- конструкція, яка складається з 3-4 простих металічних  деталей;

- металева труба діаметром 3-7 см висотою 80-100 см з привареною у верхній частині металевою пластиною для написів;

- дерев`яний стовп діаметром не менше 10 см висотою не менше 100 см з хрестовиною у нижній частині та верхньою основою 15х15 см і висотою 20 см, у верхній частині – виріз для написів.

Кожний межовий знак має номер, що складається з 14 (раніше – 10) символів та наноситься виконавцем на межовий знак фарбою, що не змивається.

Крім того, визначено, що межові знаки не встановлюються у поворотних точках меж земельних ділянок, які надані для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування лінійних об`єктів: споруд опорних конструкцій повітряних ліній електропередачі, радіорелейних ліній та ліній зв`язку.

Організацію постачання межових знаків 1 виду територіальним органам Держземагентства забезпечує визначене Держземагентством на конкурсних засадах держпідприємство, що належить до сфери його управління. Межові знаки 2 та 3 видів виготовляються замовниками або виконавцями самостійно.