Скала-Подільська селищна рада - територіальна громада

Тернопільська область, Чортківський район

Громадський бюджет

Платформа реалізації ідей Скала-Подільської ОТГ

https://skala-podilskaotg.pb.org.ua/

Бюджет участі (громадський бюджет) – частина бюджету Скала-Подільської об’єднаної територіальної громади, з якої здійснюються видатки, визначені безпосередньо членами територіальної громади.

Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» надає територіальним громадам право брати участь у процесі розробки проектів рішень щодо питань місцевого значення, зокрема, Закон запроваджує такий механізм як місцеві ініціативи.

Брати участь можуть лише мешканці Скала-Подільської об’єднаної територіальної громади, які проживають на постійній основі.

 

1. Етапи бюджету участі

Етапи подання та затвердження Бюджету участі:

-        прийом проектних пропозицій 01.09.2020р. – 15.10.2020р.;

-        узгодження проектних пропозицій 16.10.2020р. – 25.10.2020р.;

-        відкрите голосування 25.10.2020р. – 25.11.2020р.;

-        підсумки голосування 25.11.2020р. – 30.11.2020р.;

-        оголошення результатів 30.11.2020р..

 

2.Порядок подання проектних пропозицій

Вимоги до проектних пропозицій:

       а) Назва проектної пропозиції повинна бути викладена лаконічно, в межах одного речення, і не повинна суперечити меті проектної пропозиції, що подається.

       б) Проектні пропозиції мають відповідати наступним критеріям:

       - одна заявка – один об'єкт;

       - об’єкт загального користування;

       - актуальність для членів об’єднаної територіальної громади.

       - узгодженість мети та результату;

       - можливість реалізації протягом бюджетного року.

       в) Реалізація проектної пропозиції знаходиться в межах компетенції виконавчих органів Скала-Подільської селищної ради.

       г) У випадку, коли реалізація проектної пропозиції передбачає використання земельної ділянки, остання повинна належати до власності ОТГ .

Проектні пропозиції, що подаються на конкурс, що будуть профінансовані за рахунок коштів бюджету участі (громадського бюджету), оформлені згідно вимог, мають формуватися з наступного пакету документів: бланк-заявка, список з підписами щонайменше з 20 членів територіальної громади  (окрім автора проектної пропозиції), які її підтримують.

Проектні пропозиції подаються в паперовому або електронному вигляді на адресу Скала-Подільської селищної ради: смт Скала-Подільська, вулиця І. Франка, 2 Е

Інформація щодо конкурсу розміщується на офіційному веб-сайті Скала-Подільської селищної ради у розділі «Бюджет участі (громадський бюджет)».

До проектної пропозиції автором обов’язково додається розрахунок витрат.

Заповнені бланки-заявки проектних пропозицій, що надійшли на конкурс, реалізація яких відбуватиметься за рахунок коштів бюджету участі (громадського бюджету) , за винятком сторінок, що містять персональні дані авторів і на розповсюдження яких останні не дали своєї згоди, будуть розміщенні на офіційному веб-сайті селищної ради у розділі «Бюджет участі (громадський бюджет)».

Автор проектної пропозиції може у будь-який момент зняти свою проектну пропозицію з розгляду, але зробити це повинен не пізніше ніж за 7 календарних днів до початку голосування.

Об’єднання проектних пропозицій можливе лише за взаємною згодою авторів проектних пропозицій, що засвідчується заявами авторів.

Внесення змін щодо суті проектної пропозиції можливе лише за згодою авторів в результаті додаткових консультацій.

Автор проектної пропозиції або уповноважена ним особа може представити проектну пропозицію в ході публічного обговорення.

Метою такого обговорення є детальний розгляд представлених проектних пропозицій. Внесення можливих змін до проектних пропозицій можливе не пізніше ніж за 7 календарних днів до початку голосування.

 

3.Голосування за проекти

Голосування за проекти здійснюється шляхом заповнення бланку голосування на паперових носіях чи електронно за посиланням на офіційній сторінці.

Одна особа може проголосувати за один проект.

Голосування на паперових носіях здійснюється у пунктах супроводу і здійснюється за пред’явлення оригіналу паспорту (посвідки на постійне проживання) шляхом заповнення бланку голосування.

Бланк голосування можна отримати шляхом:

- роздрукування його із ОТГ;

- отримання його паперової форми у пункті супроводу.

 

4.Визначення переможців конкурсу

Після завершення кінцевого терміну голосування, визначеного параметрами громадського бюджету (бюджету участі), затвердженими розпорядженням Координаційної ради, визначає проекти-переможці та формує їх списки.

Останній за рейтингом проект, що виходить за рамки встановленого обсягу Бюджету участі на відповідний рік, не включається до списку проектів- переможців.

За результатами голосування Координаційна група протягом 5 робочих днів після закінчення голосування публікує список проектів-переможців на єдиному веб-порталі ОТГ і формує загальний звіт за результатами конкурсу проектів. Проекти, щодо яких Координаційною радою прийнято обґрунтоване рішення про відмову у прийнятті проекту для голосування, участь у голосуванні брати не можуть.

Усі проекти, що отримали позитивну оцінку районної комісії, публікуються у електронній системі не пізніше, ніж за 10 календарних днів до початку голосування.

 Голосування за проекти проводиться онлайн - голосуванням на сайті платформі реалізації ідей Скала-Подільської ОТГ (https://skala-podilskaotg.pb.org.ua/).

Звіти про результати реалізації проектів оприлюднюється на сайті селищної ради.

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь