УВАГА – ПОЧАТОК ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТИ ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ (БЮДЖЕТУ УЧАСТІ) СКАЛА-ПОДІЛЬСЬКОЇ ОТГ!

Дата: 27.10.2020 09:02

Шановні мешканці Скала-Подільської громади!

З 25.10.2020 по 25.11.2020 проводитися голосування у підтримку проєктів, реалізація яких передбачена цільовою Програмою «Бюджет участі Скала-подільської об’єднаної територіальної громади на 2020-2021 роки».

В конкурсі приймає участь 6 проєктів поданих жителями Скала-Подільської ОТГ.

№2 “Освітлення парку” – автор проєкту ВОРОНІН ОЛЕГ СЕРГІЙОВИЧ

№3 Фітнес клуб для жінок "Спорт для жінок" - автор проєкту КУЛЬЧИЦЬКА НАТАЛІЯ МИХАЙЛІВНА

№4 “Будиночки мрії для безпритульних тварин” – автор проєкту ПЕЛЬЦЕР ТЕТЯНА ІВАНІВНА

№5 “Створення комфортної зони відпочинку для туристів і мешканців громади” – автор проєкту СТЕПОВАНА ЛЮБОВ ЮРІЇВНА

№6 “Мобільний громадський простір для проведення заходів на свіжому повітрі” – автор проєкту

ДЖУФЕР ІРИНА ВАЛЕНТИНІВНА

№7 “Ударна установка для Скала-Подільського рок гурта та оркестру” – автор проєкту ВОРОНІН ОЛЕГ СЕРГІЙОВИЧ

Проголосувати можна лише за 1 проєкт.

Віддати свій голос Ви можете:

Проголосувати в Скала-Подільській селищній раді  (При собі обов’язково мати паспорт)

Проголосувати онлайн на платформі реалізації ідей Скала-Подільської ОТГ (Бюджет участі)

Додаткова інформація за тел. +380961274388 - ХАРАТІН ЯРОСЛАВ ДМИТРОВИЧ