На площі ринку відбувся благодійний концерт

Дата створення: 15:13 15.06.2016

15 червня 2016 року в Скалі-Подільській на площі ринку відбувся благодійний концерт народно-самодіяльного ансамблю воїнів-афганців «Долг». Під час заходу відбувся збір коштів на треби воїнів АТО.

Депутат Тернопільської обласної ради проводив прийом громадян

Дата створення: 15:06 15.06.2016

Щомісяця кожної третьої середи в приміщенні Скала-Подільської селищної ради проводиться прийом громадян депутатом Тернопільської обласної ради – Коцеміром Сергієм Вікторовичем (ВО «Свобода»).

13 червня 2016 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади

Дата створення: 14:21 14.06.2016

«Спеціаліста з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, благоустрою територій об’єднаної територіальної громади виконавчого комітету селищної ради».

Скала-Подільська громада відзначала Міжнародний День захисту дітей

Дата створення: 08:56 03.06.2016

Кожного року 1 червня ми відзначаємо свято наших маленьких громадян – День захисту дітей. Діти – це продовження нас самих, наша радість, наше майбутнє. Обов’язок громади, шкіл, родин дбати про розвиток інтересів і здібностей юних українців, забезпечити їх належним рівнем виховання та дотриманням прав дитинства.

У школах Скала-Подільської об’єднаної територіальної громади пролунали останні дзвоники

Дата створення: 17:00 01.06.2016

З 27 по 31 травня 2016 року у школах Скала-Подільської об’єднаної територіальної громади пролунали останні дзвоники та відбулися випускні вечори. Урочисті заходи були проведені у семи загальноосвітніх навчальних закладах: Скала-Подільська ЗОШ І-ІІІ ст., Скала-Подільська ЗОШ І-ІІ ст., Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст., Турильчанська ЗОШ І-ІІ ст., Ниврянська ЗОШ І-ІІ ст., Гуштинська ЗОШ І-ІІ ст., Лосяцька ЗОШ І-ІІ ст. Дуже приємно, що учні цих шкіл виразили свій патріотизм прийшовши на останній дзвоник у вишиванках.

27 травня відбудеться засідання сесії Скала-Подільської селищної ради

Дата створення: 12:25 25.05.2016

В п’ятницю 27 травня 2016 року о 14.00 год. в селищному будинку культури відбудеться засідання п’ятої сесії Скала-Подільської селищної ради сьомого скликання.