Правові аспекти, консультативно-інформаційні питання та кадрова робота

Відділ правового супроводу діяльності органу місцевого самоврядування та кадрового забезпечення виконавчого комітету Скала-Подільської селищної ради продовжує інформаційну рубрику: «Закон - це запорука ефективного та сталого розвитку об’єднаної територіальної громади».

- Надаємо кваліфіковану правову допомогу з будь-яких питань та працюємо на результат жителів громади, стараємось заощадити їхній час та матеріальні блага.

- Надання юридичних та інших послуг є однією з основних сфер нашої діяльності.

До переліку наших послуг входить:

• надання консультацій правового характеру;
  • підготовка юридичних документів, статутів, положень, складання проектів договорів;
  • надання допомоги у формуванні заяв, звернень, клопотань та інших;
  • консультації з питань охорони праці;

В тому числі здійснення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та державна реєстрація фізичних і юридичних осіб підприємців.

Працюємо щоденно з 08.00 до 17.00 год. Обідня перерва з 13.00 до 14.00 год. Вихідний Субота, Неділя.

Керівник відділу Вільховий Михайло Ізидорович – освіта вища юридична, стаж роботи за фахом – 31 рік.

Спеціаліст з представництва в судових інстанціях та кадрової роботи Заверцована Олена Іванівна – освіта вища юридична, стаж роботи за фахом – 2 роки.

Інспектор  праці Бачинська Ольга Вікторівна – освіта вища технологічна.

Державний реєстратор Івасєчко Алла Богданівна – освіта вища юридична, стаж роботи за фахом – 3 роки.

Дата створення: 00:00 01.02.2018

На прохання місцевих активістів, відділ правового супроводу діяльності ОМС та кадрового забезпечення виконавчого комітету селищної ради роз’яснює норми Закону України «Про президента України»,щодо права підпису президентом України прийнятих  ВР України законів:

Селищна Програма «Власний дім».

Дата створення: 23:59 31.01.2018

Селищна Програма «Власний дім»

Внесення змін до призначення субсидій.

Дата створення: 23:56 31.01.2018

ВІДДІЛ  ПРАВОВОГО  СУПРОВОДУ ДІЯЛЬНОСТІ ОМС  ТА  КАДРОВОГО  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ  ІНФОРМУЄ:

Наші юристи про вручення судових викликів і повідомлень.

Дата створення: 23:56 31.01.2018

Наші юристи про  вручення судових викликів і повідомлень