Відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Дата створення: 08:50 27.04.2016

26 квітня 2016 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету Скала-Подільської селищної ради.

Про початок виборчого процесу перших місцевих виборів старост

Дата створення: 15:54 25.04.2016

Сьогодні 25 квітня 2016 року розпочався виборчий процес перших місцевих виборів старост сіл Скала-Подільської селищної ради (об’єднаної територіальної громади) Борщівського району Тернопільської області.

30 років пам’яті

Дата створення: 10:18 25.04.2016

26 квітня минає 30 років з дня, коли на Чорнобильській АЕС вибухнув реактор. Чисте небо закрили чорні хмари, які за своїми хімічними сполуками здатні знищувати все живе.

Скала-Подільська ЗОШ І-ІІІ ступенів отримає кошти на розвиток матеріально-технічної бази в рамках «пілотного» проекту.

Дата створення: 17:00 22.04.2016

Міністерство фінансів відібрало 24 опорні школи для «пілотного» проекту. За ініціативи попереднього Міністра фінансів п. Наталії Яресько, даний проект був започаткований Міністерством фінансів України спільно з Міністерством освіти і науки та став можливий завдяки підтримці групи донорів, серед яких - Уряд США, Western NIS Enterprise Fund, а також компанія "Майкрософт Україна", яка погодилася надати технічну допомогу в оснащенні опорних навчальних закладів.